Opiekun opiekunka pani marie luise w wolfenbuettel od 26 06 2015

Województwo: Mazowieckie Miasto: Warszawa 52°13'47"N 21°0'44"N ID ogłoszenia: 737 737 339

Opis oferty

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko: Opiekun/opiekunka Pani Marie-Luise w Wolfenbuettel od 26.06.2015 Miejsce pracy: Wolfenbuettel Data rozpoczęcia: 26.06.2015 Poszukujemy opiekuna/opiekunki do 88 - letniej pani Marie-Luise, cierpiącej na początkową demencję i nadciśnienie tętnicze. Pacjentka porusza się przy pomocy balkonika lub samodzielnie, potrzebuje asekuracji przy wchodzeniu po schodach. Waży 43 kg, a jej wzrost to 165 cm. Pani Marie-Luise jest osobą aktywną - lubi wyjazdy do miasta oraz na basen, poszukujemy osoby z czynnym prawem jazdy. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym. Jest to sprawdzone zlecenie, na miejscu jest nasza opiekunka. Oferujemy - legalne i stabilne zatrudnienie - druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia - kartę ubezpieczenia zdrowotnego - opiekę koordynatora w Polsce i za granicą - atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie - zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - pełną organizację wyjazdu - pracę na stanowisku opiekuna/opiekunki - oddzielny pokój - dostęp do internetu, telewizji - ubezpieczenie członków rodziny Obowiązki - pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu - pomoc przy poruszaniu się - pomoc przy toalecie i higienie - wspólne spędzanie czasu tj. rozmowy, gry - drobne prace domowe - zabiegi pielęgnacyjne - przygotowywanie posiłków Wymagania - osoba bez nałogów - z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi - z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego (B2/C1) - gotowość do podjęcia pracy za granicą - osoba lubiąca zwierzęta - w domu znajduje się kot - predyspozycje do współpracy z osobami w podeszłym wieku - cierpliwość, wyrozumiałość, empatia, komunikatywność, troskliwość - prawo jazdy KONTAKT Z BIUREM: Godziny pracy: 9:00 – 17:00 Tel. stacj. 22/ E-Mail: Czekamy również na SMS na nr tel: – ODDZWONIMY. Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:
 /application/form/210293/0/ Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Data dodania:

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Opiekun opiekunka pani marie luise w wolfenbuettel od 26 06 2015 w niemczech w Warszawie. Sprawdź co jeszcze w: Opieka nad starszą osobą, Osoby starszej, Osób starszych, Opiekunka.